top of page

HORMONÁLNA Joga s BARBOROU

Ďakujem Ti veľmi pekne za nádherný deň plný krásnych okamihov. Cítila som sa úžasne po celom dni aj ten nasledujúci a vlastne aj teraz mi je fajn.:) Tvoj pokoj a otvorenosť sú nákazlivé.

Nahrávka sa mi dala stiahnuť, tak sa teším kedy si ju pustím. Prajem Ti veľa úspechov na Tvoje ceste.

Ďakujem ešte raz a prajem Ti pekný deň.

Absolventka kurzu v Žiline, nov. 2023

Ďakujem krásne, bolo to pre mňa veľmi cenne a teším sa na moju cestu hormonálnej jogy, toto bolo jedna z najlepšejších investícii do samej seba, 

ešte raz ďakujem,

Absolventka kurzu v Nitre, nov. 2023

 

Veľmi pekne ďakujem. Si skvelá lektorka, vytvorila si úžasnú atmosféru a na workshop budem spomínať s veľkou vďačnosťou.

Prajem ti veľa pohody a radosti na tvojej ceste. Teším sa na občasné stretnutia v HYC.

Absolventka kurzu v Bratislave, sept. 2023

 

Ďakujem za včerajšok. Dnes ráno som si zacvičila hormonálnu jogu. Potom som išla do obchodu a pri chôdzi som cítila neskutočnú ľahkosť a pokoj.

Som vďačná, že som spoznala nových ľudí, ktorých nás spája láska k joge.

Absolventka kurzu v Žiline, marec 2024

Chcela by som sa ti ešte raz zo srdca poďakovať za kurz. Si naozaj veľmi inšpiratívna a veľmi láskavá. Je obdivuhodné s akou ľahkosťou vedieš svoje hodiny. Konečne som aj na Slovensku našla hlas, ktorý ma vie úžasne previesť meditáciou. Nech sa ti darí a nech si šťastná.

Absolventka kurzu v Poprade, dec. 2023

sk praha 2.JPG

Tak nejako dobehla potreba sa Ti konečne ozvať a hlavne poďakovať, že som sa mohla zúčastniť tvojho kurzu hormonálnej jógy ešte pred letom. Asi sa snúbilo viacero vecí a okolností, ale som presvedčená, že hlavne vďaka kurzu a teda hormonálnej joge som predsa len prirodzene otehotnela (v 41 r. po dvoch potratoch a jednom neúspešnom umelom) mesiac a pol po kurze v podstate. Som tak v polovici tehotenstva a bobek (chalan to bude)  je úplne v poriadku :)

Tak len som Ti chcela zaželať, nech robíš naďalej to čo ta baví a rozdávaš to príjemné pozitívne čo z teba vyžaruje.

ĎAKUJEM :) za možnosť stretnúť ŤA.

Absolventka kurzu v Bratislave, marec 2022

Vďaka za pozvanie, tešila som sa na opakovaciu hodinu ale už nemôžem cvičiť, zistila som že čakám bábätko. Verím že mi pomohli tie 3 mesiace intenzívneho cvičenia, vďaka že som mohla prejsť tvojim kurzom a verím že sa ešte uvidíme.

Absolventka kurzu v Bratislave, dec. 2023

 

Nedávno som zistila, že som tehotná. Je to ešte úplne čerstvé, ale mala som potrebu ti to napísať. 

S partnerom sa snažíme o bábätko už niekoľko rokov a teraz som konečne v tom, po mesiaci absolvovania kurzu u teba.  Takže zatiaľ toľko z mojej strany, budeme v kontakte:)

Absolventka kurzu v Bratislave, jan. 2021

Maternity shoot idea_edited.jpg

Ešte raz vďaka za vynikajúci víkend hormonálnej jogy. Zatiaľ cvičím každé ráno a dúfam, že mi to vydrží.  Prvá zaujímavá zmena je to, že posledné 2 noci som spala v kuse 5 hodín, čo sa mi už veľmi dlho nestalo. Uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať.

Prajem všetko dobre v osobnom živote i v šírení svetla,

Absolventka kurzu v Poprade, sept. 2020

Práve som si zacvičila podla tvojej audio nahrávky a cítim sa tak dobre, že som sa rozhodla ti napísať. Mávala som šialené návaly tepla, niekedy aj 5 x počas noci. Ráno som vstávala úplne vyčerpaná a unavená bez chuti do života. Po absolvovaní tvojho kurzu som spala celú noc, čo ma natoľko motivovalo, že odvtedy cvičím každý deň. Návaly tepla výrazne ustúpili a možno raz úplne zmiznú. Ale čo je pre najdôležitejšie, že ráno sa cítim dobre, začínam opäť dôverovať sebe a svojmu telu a za to som vďačná,

Absolventka kurzu v Bratislave, nov. 2022

Na tvojom kurze som bola v apríli 23, odvtedy cvičím jogu pravidelne každé ráno. Na kurz som išla s tým, aby som poriešila inkontinenciu, ktorá mi už dlhšie znepríjemňovala život. Vďaka tréningom posilneniu svalov panvového dna sa moje problémy veľmi zmiernili. Som Ti vďačná, že si mi ukázala cestu ako sa sama uzdraviť.

Absolventka kurzu v Bratislave, apríl 2023

Yoga for Menopause (+ The Best Poses for Symptom Relief)_edited_edited.jpg

Prvýkrát, keď som sa dozvedela, že mám zníženú funkciu štítnej žľazy, T3 a T4 boli normálne, TSH bolo 11,7.  O týždeň neskor, výsledky už boli T4 -8, teda menej ako normálne a TSH -56.  Lekár trval na užívaní hormónov. Ja som to neurobila.  Následne som sa prihlásila na kurz hormonálnej jogy a odvtedy cvičím jogu každý deň, bez prestávky. Dnes som bola na odber krvi - TSH -9,5 a T3-, T4- sú v norme.  Som tak šťastná : ) 

ďakujem :)) Absolventka kurzu v Bratislave, okt. 2023

Spiritual Cause of Thyroid Problems.jpeg

Rada by som sa podelila o môj príbeh. Pred dvoma rokmi mi boli diagnostikované PCOS, s nepravidelnou menštruáciou a problematickou pleťou, s ktorou bojujem už od svojej puberty.

Na kurz ma nahovorila kamarátka, a tak som s ňou išla ( bez akýchkoľvek očakávaní ) a neľutujem. Cvičenie ma baví. Vďaka tomu som plná energie, len tak ma niečo nerozhodí a hlavne som začala viac vnímať potreby môjho tela ako je smäd a hlad. Plus sa m zlepšila kvalita spánku.

Cvičím 4 až 5 x do týždňa, viac ako 6 mesiacov. Na poslednej návšteve u lekára mi povedal, že moje vaječníky sú bez cysty, čo znamená že sú zdravé! Neopísateľný pocit šťastia, ktorý prajem zažiť každej jednej žene, ktorej bola diagnostikovaná závažnejšia choroba. Preto som sa ti aj rozhodla napísať.

Ďakujem Ti! Absolventka kurzu v Poprade, sept. 2020

Scientists closer to pinpointing cause of PCOS City Fertility.jpeg

Bola som na vyšetrení prsníkov na sono (preventívka) a vždy som mávala cysty a cystičky (aj keď neškodné) ale teraz úplne vymizli. 

Zároveň som bola v osteo ambulancii na vyšetrení, keďže "som mala" problémy s kosťami a doktorka sa ma pýtala, že aký pohyb robím, lebo sa mi zlepšil stav a aj mi napísala do karty, že hormonálnu jogu a zaujímala sa o to. Budeme to sledovať. Cvičím ju len raz do týždňa (väčšinou cez víkend mám priestor), občas dvakrát a aj tak to má výsledky. Veľmi ma to potešilo. Uvedomujem si, že to môže súvisieť aj s partnerstvom, keďže mám teraz stabilný vzťah /kosti sú stabilita/ a v minulosti sa mi to už tiež udialo ale verím, že to je kombinácia oboch. 

A ďalšie čo sa prihodilo bolo, že bola u mňa Noemi, sme si to spolu precvičovali a ešte jedna staršia kolegyňa (ktorá už pol roka nemala menzes a myslela si, že je v menopauze) sa chcela pridať a tak sme to cvičili spolu a na druhý deň po cvičení dostala menzes. :)

Tak zatiaľ toľko z mojej osobnej skúsenosti, myslím, že to je úžasná metóda. 

Absolventka kurzu v BA, okt. 2023

bottom of page