top of page

Ďakujem Ti veľmi pekne za nádherný deň plný krásnych okamihov. Cítila som sa úžasne po celom dni aj ten nasledujúci a vlastne aj teraz mi je fajn.:) Tvoj pokoj a otvorenosť sú nákazlivé. Nahrávka sa mi dala stiahnuť, tak sa teším kedy si ju pustím.

Prajem Ti veľa úspechov na Tvoje ceste.

Ďakujem ešte raz a prajem Ti pekný deň.

Martina

Ďakujem krásne, bolo to pre mňa veľmi cenne a teším sa na moju cestu hormonálnej jogy, toto bolo jedna z najlepšejších investícii do samej seba, 

ešte raz ďakujem,

Iveta.

 

Veľmi pekne ďakujem. Si skvelá lektorka, vytvorila si úžasnú atmosféru a na workshop budem spomínať s veľkou vďačnosťou.

Prajem ti veľa pohody a radosti na tvojej ceste. Teším sa na občasné stretnutia v HYC.

Krásny deň,

Denisa.

 

Dúfam, že sa máš dobre. Ďakujem ešte raz za skvelý kurz.  Bol pre mňa prínosný a veľmi príjemne som sa cítila. Zostavu sa snažím cvičiť tak často ako sa mi dá :-).

Silvia.

 

 

Práve som si zacvičila podľa Tvojej nahrávky a je to super. Nemusela som nič čítať, hľadať a dokonca som si uvedomila aj menšie chyby, ktoré som pred tým pri niektorých cvikoch robila. Určite sa mi cvičilo pohodlnejšie. Ďakujem za to moc.

Renáta.

sk praha 2.JPG

Tak nejako dobehla potreba sa Ti konečne ozvať a hlavne poďakovať, že som sa mohla zúčastniť tvojho kurzu hormonálnej jógy ešte pred letom. Asi sa snúbilo viacero vecí a okolností, ale som presvedčená, že hlavne vďaka kurzu a teda hormonálnej joge som predsa len prirodzene otehotnela (v 41 r. po dvoch potratoch a jednom neúspešnom umelom) mesiac a pol po kurze v podstate. Som tak v polovici tehotenstva a bobek (chalan to bude)  je úplne v poriadku :)

Tak len som Ti chcela zaželať, nech robíš naďalej to čo ta baví a rozdávaš to príjemné pozitívne čo z teba vyžaruje.

ĎAKUJEM :) za možnosť stretnúť ŤA.

S láskou, Evita

Vďaka za pozvanie, tešila som sa na opakovaciu hodinu ale už nemôžem cvičiť, zistila som že čakám bábätko. Verím že mi pomohli tie 3 mesiace intenzívneho cvičenia, vďaka že som mohla prejsť tvojim kurzom a verím že sa ešte uvidíme.

S pozdravom Mery 

 

Nedávno som zistila, že som tehotná. Je to ešte úplne čerstvé, ale mala som potrebu ti to napísať. 

S partnerom sa snažíme o bábätko už niekoľko rokov a teraz som konečne v tom, po mesiaci absolvovania kurzu u teba.  Takže zatiaľ toľko z mojej strany, budeme v kontakte:)

Prajem krásny víkend!

Mirka

Maternity shoot idea.jpeg
Yoga for Menopause (+ The Best Poses for Symptom Relief)_edited.jpg

Ešte raz vďaka za vynikajúci víkend hormonálnej jogy. Zatiaľ cvičím každé ráno a dúfam, že mi to vydrží.

Prvá zaujímavá zmena je to, že posledné 2 noci som spala v kuse 5 hodín, čo sa mi už veľmi dlho nestalo. Uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať.

Prajem všetko dobre v osobnom živote i v šírení svetla,

Adriana.

Práve som si zacvičila podla tvojej audio nahrávky a cítim sa tak dobre, že som sa rozhodla ti napísať. Mávala som šialené návaly tepla, niekedy aj 5 x počas noci. Ráno som vstávala úplne vyčerpaná a unavená bez chuti do života. Po absolvovaní tvojho kurzu som spala celú noc, čo ma natoľko motivovalo, že odvtedy cvičím každý deň. Návaly tepla výrazne ustúpili a možno raz úplne zmiznú. Ale čo je pre najdôležitejšie, že ráno sa cítim dobre, začínam opäť dôverovať sebe a svojmu telu a za to som vďačná,

Jana.

Na tvojom kurze som bola v apríli 2023, odvtedy cvičím jogu pravidelne každé ráno. Na kurz som išla s tým, aby som poriešila inkontinenciu, ktorá mi už dlhšie znepríjemňovala život. Vďaka tréningom posilneniu svalov panvového dna sa moje problémy veľmi zmiernili. Som Ti vďačná, že si mi ukázala cestu ako sa sama uzdraviť.

S pozdravom, Elena.

Prvýkrát, keď som sa dozvedela, že mám zníženú funkciu štítnej žľazy, T3 a T4 boli normálne, TSH bolo 11,7.  O týždeň neskor, výsledky už boli T4 -8, teda menej ako normálne a TSH -56.  Lekár trval na užívaní hormónov. 

Ja som to neurobila.  Následne som sa prihlásila na kurz hormonálnej jogy a odvtedy cvičím jogu každý deň, bez prestávky. Dnes som bola na odber krvi - TSH -9,5 a T3-, T4- sú v norme.  Som tak šťastná : ) 

ďakujem :)) Alina

Spiritual Cause of Thyroid Problems.jpeg

Rada by som sa podelila o môj príbeh. Pred dvoma rokmi mi boli diagnostikované PCOS, s nepravidelnou menštruáciou a problematickou pleťou, s ktorou bojujem už od svojej puberty.

Na kurz ma nahovorila kamarátka, a tak som s ňou išla ( bez akýchkoľvek očakávaní ) a neľutujem. Cvičenie ma baví. Vďaka tomu som plná energie, len tak ma niečo nerozhodí a hlavne som začala viac vnímať potreby môjho tela ako je smäd a hlad. Plus sa m zlepšila kvalita spánku.

Cvičím 4 až 5 x do týždňa, viac ako 6 mesiacov. Na poslednej návšteve u lekára mi povedal, že moje vaječníky sú bez cysty, čo znamená že sú zdravé! Neopísateľný pocit šťastia, ktorý prajem zažiť každej jednej žene, ktorej bola diagnostikovaná závažnejšia choroba. Preto som sa ti aj rozhodla napísať.

Ďakujem Ti !

Klaudia

Scientists closer to pinpointing cause of PCOS City Fertility.jpeg
bottom of page